Kancelaria Wonama z Bytomia toKancelaria Wonama z Bytomia to fachowa grupa adwokatów, którzy specjalizują się w kompletnej obsłudze prawnej dla przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. https://kancelariawonama.pl/ Trzonem usług kancelarii są sprawy powiązane z wierzytelnościami, windykacją komorniczą, wykupem długów, analizą zdolności finansowej klientów oraz factoringiem. Kancelaria Wonama ma możliwość pochwalić się wieloma sukcesami na polu obsługi prawniczej, współdziałając z wieloma rozległymi firmami oraz proponując im zawsze ważną oraz adekwatną analizę i obsługę prawną.

Jeśli mają Państwo kłopot z dłużnikiem, chcą zrealizować analizę finansową kontrahenta, rozpocząć windykację z komornikiem czy też uzyskać poradę prawną - gorąco zapraszamy do bezpośredniego kontaktu e-mail lub ewentualnie telefon. Zachęcamy również do wizyty w Kancelarii przy ul. Moniuszki 20, 41-902 Bytom (jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 07:00 - 15:00). Każdy, kto zgłosi do nas chęć podjęcia współpracy ma gwarancję sumiennej obsługi prawnej - jesteśmy grupą adwokatów, która z troską i empatią zajmuje się każdym problemem z prawem.

Komentarze: 1


noavatar.png
Oleszczuk 2019-11-16

Niebawem zawezwał Hanię o łapę, przeżył zapożyczony z euforią oraz po ślubie wywiózł ją do Stolicy, dokąd zapadł podwalinę w Sztabie Kolegialnym Armia Naszego.

Najnowsze artykuły:

Top